0
0

طریقه مطالعه روز های پایانی آیلتس | افزایش نمره آیلتس | آیلتس وینرز

1152 بازدید
طریقه مطالعه روز های پایانی آیلتس | آیلتس وینرز

طریقه مطالعه روز های پایانی آیلتس | آیلتس وینرز

چگونه در روزهای پایانی پیش از آزمون آیلتس مطالعه کنیم؟ در این بخش می خواهیم طریقه مطالعه روز های پایانی آیلتس برای افزایش نمره آیلتس در سایت آیلتس وینرز – آیلتس آنلاین – به اشتراک بگذاریم.با ما همراه باشید!

دوره های آیلتس آنلاین : “ثبت نام در کلاس های آنلاین آیلتس

هفت توصیه عملی برای جمع بندی در روزهای پایانی – آیلتس وینرز (آیلتس آنلاین)

آیا تاکنون در روز های آخر قبل از شروع آزمون احساس درماندگی کرده اید؟

نگران نباشید! افراد زیادی با این مشکل در زندگیشان روبرو شده اند. اگرنگران نزدیک شدن روز امتحان آیلتس خود هستید، نکات زیر می توانند برای آمادگی در لحظات پایانی به شما کمک کنند.

طریقه مطالعه روز های پایانی آیلتس | افزایش نمره آیلتس | آیلتس وینرز
  1. اولین قدم، آماده کردن برنامه ای منسجم و منظم است که مرور تمام مطالب و مهارت های آیلتس را دربرگیرد. لیستی از مطالب لازم جهت مرور تهیه کرده و مشخص کنید چه زمان و چگونه قصد مرور آن مطالب را دارید. این کار به شما کمک می کند تا زمان محدود خود را بهتر و مفید تر مدیریت کنید.
  2. یک روز قبل از آزمون اصلی آیلتس، آزمون های تمرینی IELTS MOCK TEST که قبلا انجام داده اید را مرور کنید، چرا که این کار اشتباهات رایج شما را یادآوری می کند. در این روز، آزمون آیلتس آزمایشی جدید انجام ندهید چرا که اگر به هر دلیلی نتیجه خوبی کسب نکنید، اضطراب ناشی از امتحان ممکن است روی شما بیشتر شود.
  3. اگر دفترچه یادداشتی برای امتحان آیلتس دارید، تمام تمرین هایی که برای مهارت نوشتاری تاکنون انجام داده اید را به منظور مرور ساختارها، اصطلاحات، همایند ها (collocations) و ایده های خود بررسی کنید.
  4. برای مرور لغات، همایند ها و ایده های مربوط به آیلتس، در صورت امکان از دوستان یا اعضای خانواده درخواست کنید که مطالب را از شما بپرسند و میزان یادگیری شما را بسنجند.
  5. تمام مطالب و مهارت های کلی آیلتس را مرور کنید اما زمان بیشتری را به بررسی و مرور مطالبی که برایتان دشوارتر هستند یا مهارتی که در آن ضعف بیشتری دارید، اختصاص دهید.
  6. خواندن خلاصه ی نکات اصلی آیلتس را آغاز کنید ( و نترسید، به خوبی پیش خواهید رفت). سعی کنید سریع ولی با دقت بخوانید چرا که زمان زیادی ندارید. به یاد داشته باشید تنها روخوانی مطالب کمک چندانی به شما نخواهد کرد. مطالب را با تمرکز بالا مطالعه کنید و از هرگونه حواس پرتی (موبایل، کامپیوتر، و ….) فاصله بگیرید.
  7. خلاصه نکات اصلی آزمون آیلتس را یادداشت کنید؛ این کار در یادآوری این نکات کمک می کند. تمامی یادداشت هایتان را سه تا پنج مرتبه بخوانید تا در ذهنتان بمانند.

برای دریافت اطلاعات و ثبت نام دردوره جامع غیر حضوری آیلتس استاد مسعود فیض اینجا را کلیک کنید.

حجت رسائی مقدم (استاد آیلتس)

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.ieltswinners.com/?p=8167
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مدیر سامانه
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد طریقه مطالعه روز های پایانی آیلتس | افزایش نمره آیلتس | آیلتس وینرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.