0
0

نکات ضروری دوران آمادگی آیلتس | زمانبندی آمادگی آیلتس | آیلتس وینرز (بخش دوم)

691 بازدید
نکات ضروری دوران آمادگی آیلتس | زمانبندی آمادگی آیلتس | آموزش آیلتس آنلاین | آیلتس وینرز

نکات ضروری دوران آمادگی آیلتس | آیلتس وینرز(2)

در این بخش می خواهیم ادامه مقاله اول در باره ی نکات ضروری دوران آمادگی آیلتس و زمانبندی آمادگی آیلتس برای بهتر شدن نمره آیلتس در سایت آیلتس وینرز آموزش آیلتس آنلاین – به اشتراک بگذاریم.با ما همراه باشید!

جهت تقویت مهارت های آیلتس اینجا کلیک کنید.

نکات ضروری دوران آمادگی آیلتس – آیلتس وینرز (آموزش آیلتس آنلاین)

پس حداقل چقدر زمان لازم است؟

بیایید قبول کنیم که ساعاتی که به یادگیری اختصاص میدهیم مانند سایر اوقات نمیگذرد. بیشتر داوطلبان منتظر هستند سریعتر همه‌ی مطالب را بخوانند و راحت شوند! این طرز تفکر باوجود این که درست نیست، قابل درک است.

نکات ضروری دوران آمادگی آیلتس | زمانبندی آمادگی آیلتس | آموزش آیلتس آنلاین

یکی از پیشنهاد های من این است که روشی برای مکالمه پیدا کنید. اگر بتوانید با هم‌صحبت خود در ارتباط باشید خیلی سریع‌تر میتوانید مطالب یادگرفته شده را تمرین کنید و پیشرفت داشته باشید.

اگر از خواندن مطالب مربوط به آزمون خسته میشوید میتوانید در برخی از روزها از روش های جذاب‌تر یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید. مثلا فیلم های انگلیسی تماشا کنید تا هم با کلمات جدید آشنا شوید و هم در مهارت لیسنینگ را پیشرفت کنید و یا کتاب مورد علاقه‌ی خود را به زبان انگلیسی بخوانید تا بخش ریدینگ برایتان ساده‌تر شود. مهم این است که تا حد امکان ارتباط خود را با زبان انگلیسی حفظ کنید.

زمانبندی آمادگی آیلتس

دوره های آموزش آیلتس آنلاین : “لیست ثبت نامی آموزش های آیلتس آنلاین

باید به شما بگویم که اگر نمیتوانید حداقل روزی نیم ساعت از وقت خود را صرف یادگیری کنید، در برنامه خود نیاز به تغییراتی دارید. البته ممکن است بعضی از روز‌ها با مشغله های متفاوتی مواجه ‌شوید و از روز های دیگر برای جبران آن استفاده کنید. این کاملا قابل درک است اما سعی کنید مطالعه‌ی خود را بین روز های مختلف پراکنده کنید تا مطالب بهتر در ذهنتان بماند.

این احتمال نیز وجود دارد که میان مطالعه‌ی شما چنیدن روز وقفه بیفتد. نگذارید که این موضوع مانند عادتی با شما بماند و یا مایوستان کند. با انرژی به برنامه خود ادامه دهید تا به هدفی که میخواهید برسید.

در اخر به این نکته توجه داشته باشید که میزان مطالعه‌ی افراد برای یادگیری مباحث مختلف کاملا یکسان نیست و ممکن است در مواقعی شما نیاز به زمان بیشتری داشته باشید و یا بتوانید در مدت کوتاه‌تری بخش های مورد نظر را به اتمام برسانید.

برای مطالعه بخش اول مقاله اینجا کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات و ثبت نام دردوره جامع غیر حضوری آیلتس استاد مسعود فیض اینجا را کلیک کنید.

از: برایان پاورز

برگردان: احسان فاطمی پور

ویرایش وتنظیم برای داوطلبان ایرانی: مسعود فیض

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.ieltswinners.com/?p=9731
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مدیر سامانه
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد نکات ضروری دوران آمادگی آیلتس | زمانبندی آمادگی آیلتس | آیلتس وینرز (بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.