0
0

معرفی کامل مدرک TESOL

2391 بازدید

معرفی کامل مدرک TESOL | مدرک بین المللی برای تدریس زبان انگلیسی


معرفی کامل مدرک TESOL | مدرک بین المللی برای تدریس زبان انگلیسی | آموزش آنلاین آیلتس

TESOL سرواژه کلمات Teaching English To speakers of other languages، یک مدرک بین المللی برای تدریس زبان انگلیسی است که توسط دانشگاه ترینیتی لندن اعطا می شود.

TESOL رایج ترین مدرک در زمینه آموزش زبان انگلیسی است و بسیاری از متقاضیان از آن برای مهاجرت و تدریس در سراسر جهان استفاده می کنند.

این مدرک مناسب کسانی است که تجربه زیادی در تدریس زبان انگلیسی ندارند و شامل دانش و مهارت های اولیه برای آن دسته از متقاضیانی است که می خواهند به عنوان مدرس زبان انگلیسی شروع به کار کنند یا آنهایی که تجربه تدریس واقعی دارند ولی مدرک رسمی ندارند.


دوره های آموزش آیلتس آنلاین : “ثبت نام در کلاس های آنلاین آیلتس


این دوره متقاضیان را با چالش های زبان آموز در طول یادگیری و نقش معلم، آشنا می سازد. داوطلبان می توانند به صورت تمام وقت در 4-5 هفته، پاره وقت در چند ماه و آموزش از راه دور، موفق به اخذ این مدرک شوند.

برای ورود به این دوره متقاضیان باید  حداقل 18 سال سن داشته و در سطح استانداردی از زبان انگلیسی باشند تا بتوانند الگوی مناسبی برای دانش آموزان خود باشند.

گواهی پایان دوره پس از مشاهده و نظارت بر تدریس واقعی و انجام چند تکلیف نوشتاری اعطا می شود. مدرک تسول دانشگاه ترینیتی مورد قبول همه موسسات و مدارس آموزش زبان انگلیسی در دنیا است به جز کشورهای آسیایی. در این کشورها، دوره های تدریس زبان انگلیسی با توجه به فرهنگ خاص خودشان، بومی سازی شده که این مسئله در دوره تسول دانشگاه ترینیتی وجود ندارد.

معرفی کامل مدرک TESOL | مدرک بین المللی برای تدریس زبان انگلیسی

این مدرک همانند CELTA مورد قبول کنسول بریتانیا به عنوان یک شرط اولیه برای تدریس در انگلستان می باشد و هر دو دوره شامل حداقل 100 ساعت آموزش و 6 ساعت تدریس تحت نظارت است.

دوره پیشرفته Certificate in TESOL (CertTESOL) ، Licentiate Diploma in TESOL است که این دوره نیز توسط دانشگاه ترینیتی برگزار می شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.ieltswinners.com/?p=15983
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مدیر سامانه
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد معرفی کامل مدرک TESOL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.