0
0

افزایش اعتماد به نفس در آیلتس | بالابردن اعتماد به نفس | آیلتس آنلاین | آیلتس وینرز

838 بازدید
افزایش اعتماد به نفس در آزمون آیلتس ielts | آیلتس آنلاین | آیلتس وینرز

افزایش اعتماد به نفس در آزمون آیلتس ielts | آیلتس وینرز – آیلتس آنلاین

افزایش اعتماد به نفس، یکی از مهمترین عوامل موفقیت شما در آزمون آیتلس

به خود اعتماد داشته باشید! افزایش اعتماد به نفس در آیلتس خیلی ساده به نظر میرسد، مگر نه؟ اما بالابردن اعتماد به نفس میتواند کلید موفقیت شما در آزمون آیلتس باشد. اما چطور؟ در سایت آیلتس وینرز – آیلتس آنلاین این مقاله را توضیح خواهیم داد.

بالابردن اعتماد به نفس در اسپیکینگ آیلتس


بخش اسپیکینگ آیلتس را مصاحبه تشکیل میدهد. اگر شاغل باشید، میدانید که مصاحبه چقدر در رسیدن شما به شغل مورد نظر مهم است. تصور کنید که با حالتی ناامید برای مصاحبه حاضر شده‌اید و مدام نگران نظر مدیر بخش درباره‌تان هستید. به زمین خیره میشوید و یا آرام و نامشخص صحبت میکند. طبیعی است اگر مصاحبه‌گر حرف های شما را درست نشنود و نسبت به شما اطمینان پیدا نکند.

مصاحبه‌ ی آیلتس هم همینطور است. به همان اندازه نیاز دارید تا کلمات را بلند و شمرده تلفظ کنید ، سرتان را بالا بگیرید و با اعتماد به نفس صحبت کنید. باید در واقع، مصاحبه ی آیلتس را مانند مصاحبه ی شغلی در نظر بگیرید که به آن خواهید رسید.

افزایش اعتماد به نفس در آزمون آیلتس ielts | آیلتس آنلاین

افزایش اعتماد به نفس در آیلتس در بخش رایتینگ

برای اینکه مقاله ی آیلتس را با اطمینان بنویسید، به کلمات متنوع و ساختار های دستوری مناسب نیاز دارید. اما یادتان باشد که کلمات را بیش از حد تکرار نکنید و یا کلماتی که نسبت به آن‌ها مطمئن نیستید را به کار نبرید.

اگر لحن خود را تغییر داده و از کلمات بسیار دشوار و مبهم و ساختار های پیچیده استفاده کنید، به نظر میرسد که به مهارت نوشتن خود اعتماد ندارید. استفاده از کلمات طبیعی آیلتس بسیار بهتر جلوه میکند. تغییر و پیچیده کردن لحن علاوه بر این که ممکن است شما را به اشتباه بیاندازد، مقاله‌تان را غیر طبیعی ساخته و به نمره‌ی رایتینگ آیلتس شما آسیب میرساند.

دو بخش دیگر آیلتس

داشتن اعتماد به نفس، باعث میشود شما در تمام بخش های آزمون آیلتس خونسردی خود را حفظ کنید. احتمال دارد متن‌ های ریدینگ پر از کلمات ناآشنا باشند و یا فایل صورتی لیسنینگ شما را ابتدا سردرگم کند. اگر اعتماد به نفس خود را حفظ کنید به راحتی میتوانید تمام توان خود را به کار بگیرید تا بخش های مختلف آزمون آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذارید.

برای دریافت اطلاعات و ثبت نام دردوره جامع غیر حضوری آیلتس استاد مسعود فیض اینجا را کلیک کنید.

از: یولیا گیخمان

برگردان:گروه آموزشی مرکز آیلتس پردیس

ویرایش و تنظیم برای داوطلبان ایرانی: مسعود فیض (مرکز آیلتس پردیس)

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.ieltswinners.com/?p=9059
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مدیر سامانه
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد افزایش اعتماد به نفس در آیلتس | بالابردن اعتماد به نفس | آیلتس آنلاین | آیلتس وینرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.