0
0

بهترین روش یادگیری کلمات انگلیسی | آزمون آیلتس

884 بازدید
بهترین روش یادگیری کلمات انگلیسی | آزمون آیلتس | آموزش آیلتس آنلاین

بهترین روش یادگیری کلمات انگلیسی | آزمون آیلتس


در این مقاله کوتاه می خواهیم بهترین روش یادگیری کلمات انگلیسی ، در سایت آیلتس وینرز آموزش آیلتس آنلاین – به بحث بپردازیم، تا با آمادگی بیشتری در آزمون آیلتس حاضر شوید.

کلمه های بیشتری یاد بگیرم!

با اینکه در آزمون آیلتس بخشی جدا برای ارزیابی سطح واژگان شما وجود ندارد، دانستن کلمه های گوناگون بسیار در نمره ی آزمون آیلتس شما اثر گذار است. به کار بردن کلمه های متنوع باعث میشود در دو بخش مصاحبه و مقاله نویسی بهتر از زبان انگلیسی استفاده کنید و نمره ی بهتری بگیرید . همچنین در لیسنینگ و ریدینگ آیلتس درک بهتری از مطلب خواهید داشت و به سوالات راحت تر جواب میدهید. در این مقاله چند توصیه مرتبط با یادگیری کلمه ها میخوانیم.

بهترین روش یادگیری کلمات انگلیسی | آزمون آیلتس

** دایره لغات خود را برای آزمون آیلتس افزایش دهید.

** درکنار یادگیری معنی، سعی کنید از واژه ها استفاده کنید.

هر روز زمانی را به این موضوع اختصاص دهید: چگونه هر کلمه در جمله به کار میرود. با این روش در زمان کوتاهی کلمات زیادی در ذهنتان نقش میبندند و قادر میشوید از لغات متنوعی در آیلتس استفاده کنید. با این حال از اهمیت یادگیری اولیه غافل نشوید. برای اینکه هر کلمه بهتر در یاد ما بماند  باید با خواندن و شنیدن متن های انگلیسی تکرار و مرورشود.


دوره های آموزش آیلتس آنلاین : ” ثبت نام کلاس های آنلاین آیلتس


کلمه های آکادمیک بیاموزید.  

با اینکه یادگیری لغات جدید یکی از آسان ترین بخش های مطالعه ی زبان دیگری است، توصیه میکنم زمان زیادی را برای حفظ کردن کلمات بیهوده که در آزمون آیلتس کاربردی ندارند تلف نکنید. آزمون آیلتس، امتحانی رسمی است و لغات آکادمیک در آن نقش مهمی ایفا میکنند. بسیاری از این کلمات آکادمیک از آنچه که انتظار دارید، پرکاربردتر و ضروری تر هستند.

به گروه کلمات و عبارات توجه کنید .

در هر زبانی، افراد فقط یک کلمه را بیان نمیکنند و در عوض از گروه کلمات استفاده میکنند. در واقع هر کلمه با کلمات دیگری ترکیب میشود و همایند یا کالوکیشن مخصوص خودش را دارد. بنابراین هنگامی که کلمات را به صورت کاربردی یاد میگیرید، هم معنی ها و کالوکیشن های آن را نیز پیدا کنید. آشنایی با مترادفات هر کلمه در بخش ریدینگ آیلتس بسیار به شما کمک میکند چرا که عموما در سوالات، از هم معنی کلمه های داخل متن استفاده میشود.

در  دو بخش مصاحبه و رایتینگ آیلتس، نه تنها استفاده درست و به جا از کلمه مورد بررسی قرار میگیرد، بلکه کالوکیشن ها و ترکیب هایی که به کار میبرید نیز ارزیابی میشود. 

موضوعاتی که در مصاحبه و رایتینگ درباره شان صحبت میکنید یا مینویسید اغلب از مسائل روزمره هستند پس سعی کنید با خواندن متون مختلف عادی، با کلمات بیشتری آشنا شوید و بعد به تدریج در نوشته یا مکالمه های خود از آن ها استفاده کنید.


جهت تقویت مهارت های آیلتس اینجا کلیک کنید.


برای دریافت اطلاعات و ثبت نام دردوره جامع غیر حضوری آیلتس استاد مسعود فیض اینجا را کلیک کنید.


 برگردان: گروه آموزشی مرکز آیلتس پردیس


ویرایش و تنظیم برای داوطلبان ایرانی: مسعود فیض

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.ieltswinners.com/?p=4178
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مدیر سامانه
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد بهترین روش یادگیری کلمات انگلیسی | آزمون آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.